Chcemy tworzyć więcej treści RPG na Ogranym Kanale, w związku z tym otwieramy casting na graczy i mistrzów gry!

Jeżeli chcesz prowadzić albo przeżywać niesamowite przygody w naszym studio i stać się gwiazdą internetów, masz barwną osobowość i nie boisz się kamer, to napisz do nas!

Zgłoszenia ślijcie kanele Ograny kanał na Facebooku.

W treści powinny się znaleźć następujące informacje:

Staż w grach RPG

  • Systemy, w które grałeś/grałaś, lub
  • Systemy, które prowadzisz
  • Systemy, w które chciałbyś/chciałabyś zagrać, lub
  • Systemy, których chciałbyś/chciałabyś prowadzić w przyszłości

Krótką informację o:

  • Najciekawszej odgrywanej przez Ciebie postaci
  • Zarys najciekawszej prowadzonej przez Ciebie przygody

W zgłoszeniu określ też swoją dostępność w soboty i niedziele (wtedy z reguły udostępniamy studio na sesje):

  • Raz w miesiącu
  • Dwa razy w miesiącu
  • Trzy razy w miesiącu
  • Jeszcze częściej!

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania na wybrane zgłoszenia.

Wybrane osoby zaprosimy do naszego studia na drugi etap castingu.

Link do kanału na portalu Facebook

https://www.facebook.com/ogranykanal

Dla formalności.

Casting organizowany jest przez i dla pasjonatów, w związku z czym nasze działania w tym zakresie mają charakter nieodpłaty.

 

RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informuje się, iż administratorem danych osobowych jest MATUFAKTURA Mateusz Radko NIP 584-24-67-178

 

Na potrzeby realizacji castingu będą zbierane odpowiedzi osób biorących udział w castingu na platformie Facebook.

Na potrzeby castingu administrator danych – organizator skieruje indywidualne wiadomości do wybranych osób za sprawą komunikatora na stornie facebook.pl z konta Ogranego kanału

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi udział w castingu. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe nie będą służyły do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z wyrażoną zgodą, o której mowa w ust. 10. Odbiorcami danych będą podmioty obsługujące pocztę Ogranego kanału na Facebooku.